Drukarnia PROMO24 s.c.

TORBY  PAPIEROWE  Z  NADRUKIEM

Reklamowe torby papierowe z dowolnym
nadrukiem indywidualnym.

Wysokiej jakości torby papierowe dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb Klientów.

torby papierowe laminowane z nadrukiem warszawa

CHARAKTERYSTYKA  TOREB  PAPIEROWYCH

 • KOLORYSTYKA NADRUKU – pełnokolorowy (CMYK) lub dowolny wybrany kolor PANTONE.
 • RODZAJ PAPIERU – kredowy lub offsetowy (duża grubość zapewniająca trwałość torby, kolor biały umożliwiający zadruk dowolną barwą).
 • FORMA USZLACHETNIENIA – lakier lub folia (matowa/błyszcząca) – doda torbom elegancji i ochronią przed zabrudzeniem.
 • WZMOCNIENIA – dna i miejsca umocowania uchwytów sznurkowych – dodatkowy kartonik zwiększy wytrzymałość torby.
 • UCHWYTY – sznurek bawełniany w różnych kolorach – kolor sznurka dobieramy do projektu torby.
 • NAKŁADY – wykonujemy torby w małych i dużych ilościach.

 PRZYKŁADOWE  WYMIARY  TOREB

KOLORYSTYKA  SZNURKÓW  NA  UCHWYTY

SKŁADANIE  ZAMÓWIEŃ  I  ZAPYTAŃ

Zapraszamy do składania zapytań i zamówień na wymienione powyżej lub inne wielkości toreb.

W celu otrzymania prawidłowo skalkulowanej oferty prosimy przesyłać następujące informacje:

 • wymiary toreb (szerokość i wysokość torby oraz szerokość dna)
 • ilość kolorów nadruku
 • wymagany nakład
 • rodzaj papieru (offsetowy lub kredowy)
 • opcje dodatkowe (np. lakierowanie, foliowanie)
 • ewentualny projekt, który chcieliby Państwo wydrukować
 • imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego 

Zapytania i zamówienia prosimy przesyłać na adres:
poczta@promo24.com.pl

Prowadzą Państwo biznes w którym wykorzystujecie torby papierowe z nadrukiem indywidualnym? A może Państwa firma przygotowuje się do targów branżowych i poszukuje estetycznych opakowań do przygotowania zestawów materiałów promocyjnych?
Wykonamy specjalnie dla Państwa torby papierowe firmowe z indywidualnym nadrukiem.
Nasza oferta to wysokiej jakości torby papierowe (także torby laminowane) z nadrukiem, które przygotowujemy na indywidualne zamówienie. Kolorystyka oraz wymiar dobierany jest zgodnie z Państwa preferencjami i potrzebami.

Wysoka jakość i profesjonalne wykonanie – niezawodne torby papierowe

Nasze torby papierowe firmowe wykonujemy z papieru o grubości zapewniającej trwałość nawet przy sporym obciążeniu. Stosujemy wzmocnienia dna, które dzięki temu staje się wytrzymałe. Podobnie i w miejscu mocowania uchwytów stosujemy dodatkowy kartonik wzmacniający. To wszystko sprawia, że nasze torby laminowane z nadrukiem są zamawiane nawet przez wymagających klientów. Możesz je wykorzystać jako torby zakupowe w sprzedaży detalicznej, jak również jako eleganckie opakowania zestawów promocyjnych.

Torby papierowe z nadrukiem – rozmaitość wzorów i nadruków

Wybierając nasze torby papierowe firmowe, otrzymują Państwo nie tylko wygodne i estetyczne opakowanie. Torby takie stanowią również wizytówkę Państwa firmy, co pozytywnie wpływa na odbiór zapakowanych w nie produktów. Torby można dostosować do własnych potrzeb. Przy produkcji toreb z nadrukiem na zamówienie wykorzystujemy różne technologie druku i uszlachetniania druku, co pozwala nam na prawidłową realizację nawet najbardziej wymagających i niestandardowych projektów.

Gwarantujemy Państwu:

– możliwość wyboru dowolnej kolorystyki nadruku,
– torby z papieru kredowego lub offsetowego o optymalnej grubości,
– torby papierowe laminowane, z dowolnym uszlachetnianiem,
– różne kolory sznurka na uchwyty,
– kilkanaście formatów standardowych do wyboru, jak i wielkości dobrane pod dowolny wskazany wymiar.
– możliwość wyboru wymiaru toreb papierowych spośród wielu sprawdzonych, praktycznych i najczęściej zamawianych wzorów standardowych,
– dowolne wymiary toreb, dostosowane do potrzeb Klienta.

To wszystko sprawia, że nasze torby papierowe z nadrukiem (torby laminowane z nadrukiem) doskonale wpisują się w zróżnicowane potrzeby biznesów reprezentujących różne branże – odzieżową, farmaceutyczną, kosmetyczną, szkoleniową, konferencyjną, targową, eventową, IT, zabawkarską i wiele innych. Torby laminowane możemy wykonać w kolorystyce odpowiadającej systemowi identyfikacji wizualnej firmy, dzięki czemu będą one stanowiły dodatkową reklamę marki i przyczynią się do budowania rozpoznawalnego wizerunku firmy.

Torby papierowe i laminowane z nadrukiem – wykonamy każdą ilość w konkurencyjnej cenie

Wykonamy dla Państwa torby papierowe laminowane z indywidualnym nadrukiem. Nowoczesne zaplecze poligraficzne pozwala nam na realizację zamówień nisko i wysokonakładowych przy zachowaniu optymalnych kosztów produkcji. Dzięki temu nasze torby papierowe są opłacalne nawet w przypadku mniejszych zamówień jednostkowych.

Eleganckie torby papierowe – producent

Jako producent oferujący opakowania dostarczamy naszym Klientom eleganckie torby i torebki papierowe do różnych zastosowań. Nasze torby papierowe z logiem są powszechnie wykorzystywane jako element pakietów PRowych marki. Torba papierowa z logo bardzo dobrze sprawdza się również jako eleganckie opakowanie produktowe.

Z naszych usług jako producenta toreb papierowych i opakowań korzystają klienci reprezentujący różne branże. Torby i torebki drukujemy również na potrzeby placówek edukacyjnych – szkół podstawowych i ponadpodstawowych, przedszkoli i szkół językowych. Mnogość i różnorodność dostępnych wzorów i kolorów oraz rodzajów wykończenia sprawia, że odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Torby papierowe z logiem realizujemy zgodnie z indywidualnym projektem Klienta. Wykonujemy zamówienia nisko- i wysokonakładowe, z możliwością zamówienia dodruku zgodnie z pierwotnie zaakceptowanym projektem.

Zapraszamy do składania zapytań i zamówień oraz do zapoznania się z ofertą kalendarzy trójdzielnych oraz opakowań kartonowych z nadrukiem. Torby z nadrukiem oferujemy na terenie miasta Warszawa oraz dostarczamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy zarówno agencje reklamowe jak i finalnych odbiorców. Zamówienia zdalne realizujemy z dostawą do Klienta pod wskazany adres. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami transportowymi, co przekłada się na terminową i bezproblemową dostawę zamówionych toreb.