Drukarnia PROMO24 s.c.

KALENDARZE NA ROK 2024

Kalendarze trójdzielne 2023

KALENDARZE
TRÓJDZIELNE
2024

kalendarze jednodzielne

KALENDARZE
JEDNODZIELNE
2024

kalendarze czterodzielne

KALENDARZE
CZTERODZIELNE
2024

KALENDARZE
KSIĄŻKOWE
2024

KALENDARZE
PLAKATOWE
2024

KALENDARZE
WIELOPLANSZOWE
2024

KALENDARIA 2024
PLIKI DO DRUKU

Są Państwo właścicielem dużej firmy? A może prowadzą Państwo sklep lub zakład usługowy i chcą przypomnieć swoim klientom o jego istnieniu? Oferujemy Państwu szeroki wybór kalendarzy na nadchodzący rok 2024, w tymkalendarze trójdzielne, które świetnie sprawdzą się w roli upominku i pomocy biurowej.

Szeroki wybór kalendarzy

Nasze kalendarze na 2024 rok pozwolą Państwu na dostosowane ich do konkretnych potrzeb i warunków, w jakich będą wykorzystywane.

Oferujemy kalendarze:

 trójdzielne,

 jednodzielne,

 czterodzielne,

– książkowe,

– biurkowe i piramidki,

– stojące trójdzielne i jednodzielne,

– leżące na podstawce,

– z piórnikiem, notesem, w wersji mini i maxi

– terminarze stojące i leżące,

– biuwary

– planery

– wieloplanszowe

– plakatowe

Oferujemy indywidualny nadruk, zaprojektowany specjalnie dla Państwa firmy lub na okoliczność imprezy.

Praktyczna i skuteczna reklama firmy

Potrzebują Państwo sposobu na promocję firmy? Wybierając indywidualny nadruk, można w nim wykorzystać swoje logo i podstawowe informacje, które będą przydatne dla potencjalnych klientów. Nasze kalendarze trójdzielne 2024 wykorzystać można jako upominki dodawane do zakupów lub rozdać podczas imprez promocyjnych. To doskonała forma reklamy Państwa firmy.

Własny indywidualny wzór na potrzeby firmy

Funkcjonalne kalendarze trójdzielne 2024 wytwarzamy w większości przypadków w oparciu o konkretny, standardowy szablon. Jednakże chętnie wykonujemy również zlecenia niestandardowe zarówno pod względem wymiarów jak i wykończenia produktu.

Drukujemy kalendarze z indywidualnych projektów dostarczonych przez Państwa. Na życzenie również wykonujemy indywidualny projekt kalendarza. W druku korzystamy standardowo z palety kolorów CMYK lub PANTONE w zależności od potrzeb Państwa firmy jak i specyfiki zamówienia.

Druk kalendarzy – Drukarnia Warszawa

Nasza drukarnia oferująca kalendarze działa na terenie miasta Warszawa. Jednak druk kalendarzy realizujemy na potrzeby Klientów z całego kraju. Specjalizujemy się w druku funkcjonalnych kalendarzy trójdzielnych, a także kalendarzy jednodzielnych i czterodzielnych. Nasze kalendarze drukujemy zgodnie z indywidualnym projektem Klienta, dzięki czemu doskonale wpisujemy się w potrzeby i oczekiwania firm reprezentujących różne branże oraz klientów indywidualnych.

Jako profesjonalna drukarnia oferujemy możliwość skorzystania z usług uszlachetnienia druku. Uszlachetnienie druku zwiększa odporność nadruku na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych, jednocześnie wpływając na estetykę gotowego kalendarza. Nasze kalendarze oferują wysoką estetykę oraz funkcjonalność użytkowania w biurze, placówce edukacyjnej, a nawet w domu. Druk kalendarzy realizujemy na przestrzeni całego roku, zapewniając możliwość zamówienia dodruku zrealizowanego wcześniej projektu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.